Podeľte sa o
Os Donos da Bola Os Donos Da Bola
odberatelia
1,010,000
Počet prehratí videa
282,242,065
počet Video
4483
Krajina
kategórie
YouTuber keďže
2016
Podeľte sa o to, či sa vám to páči

Os Donos da Bola Štatistiky YouTube kanál

Os Donos da Bola
odberatelia
1,010,000
Počet prehratí videa
282,242,065
počet Video
4483
Odhadované príjmy v posledných 30 dňoch
$ 2.76K - $ 16.6K
18,000
Posledné dni 7
odberatelia
18,000
Posledné dni 30
120,000
Posledné dni 90
7,367,948
Posledné dni 7
Počet prehratí videa
7,367,948
Posledné dni 30
40,816,766
Posledné dni 90
dátum Počet prehratí videa Odhadované zisky
17.03.2020 Tue +7,367,948 $ 2.76K - $ 16.6K
10.03.2020 Tue +1,454,891 $ 545 - $ 3.27K
08.03.2020 Sun +3,270,067 $ 1.23K - $ 7.36K
05.03.2020 Thu +634,506 $ 237 - $ 1.43K
04.03.2020 Wed +626,806 $ 235 - $ 1.41K
03.03.2020 Tue +654,349 $ 245 - $ 1.47K
02.03.2020 Mon +255,096 $ 95 - $ 573
01.03.2020 Sun +399,579 $ 149 - $ 899
29.02.2020 Sat +898,794 $ 337 - $ 2.02K
28.02.2020 Fri +1,121,451 $ 420 - $ 2.52K
27.02.2020 Thu +789,653 $ 296 - $ 1.78K
26.02.2020 Wed +883,602 $ 331 - $ 1.99K
25.02.2020 Tue +1,117,397 $ 419 - $ 2.51K
24.02.2020 Mon +428,438 $ 160 - $ 963