Podeľte sa o
Kaza LoL LCS Highlights Kaza Lo L Lcs Highlights
odberatelia
221,000
Počet prehratí videa
178,026,818
počet Video
7115
kategórie
YouTuber keďže
2014
Podeľte sa o to, či sa vám to páči

Kaza LoL LCS Highlights Štatistiky YouTube kanál

Kaza LoL LCS Highlights
odberatelia
221,000
Počet prehratí videa
178,026,818
počet Video
7115
Odhadované príjmy v posledných 30 dňoch
$ 2.5K - $ 15K
3,500
Posledné dni 7
odberatelia
15,000
Posledné dni 30
16,000
Posledné dni 90
1,555,022
Posledné dni 7
Počet prehratí videa
6,664,380
Posledné dni 30
10,173,533
Posledné dni 90
dátum Počet prehratí videa Odhadované zisky
20.02.2020 Thu +444,292 $ 166 - $ 999
17.02.2020 Mon +564,602 $ 211 - $ 1.27K
15.02.2020 Sat +1,163,973 $ 436 - $ 2.62K
12.02.2020 Wed +699,563 $ 262 - $ 1.57K
10.02.2020 Mon +709,519 $ 266 - $ 1.6K
09.02.2020 Sun +125,109 $ 46 - $ 281
07.02.2020 Fri +1,107,300 $ 415 - $ 2.49K
06.02.2020 Thu +339,656 $ 127 - $ 764
03.02.2020 Mon +840,938 $ 315 - $ 1.89K
02.02.2020 Sun +410,092 $ 153 - $ 922
31.01.2020 Fri +919,643 $ 344 - $ 2.07K
30.01.2020 Thu +39,627 $ 14 - $ 89
28.01.2020 Tue +286,553 $ 107 - $ 644
26.01.2020 Sun +730,942 $ 274 - $ 1.64K