Podeľte sa o
АУКЦИОН КОНТЕЙНЕРОВ В США АУКЦИОН КОНТЕЙНЕРОВ В США
odberatelia
1,260,000
Počet prehratí videa
235,428,081
počet Video
186
kategórie
YouTuber keďže
2019
Podeľte sa o to, či sa vám to páči

АУКЦИОН КОНТЕЙНЕРОВ В США Štatistiky YouTube kanál

АУКЦИОН КОНТЕЙНЕРОВ В США
odberatelia
1,260,000
Počet prehratí videa
235,428,081
počet Video
186
Odhadované príjmy v posledných 30 dňoch
$ 5.14K - $ 30.9K
20,000
Posledné dni 7
odberatelia
50,000
Posledné dni 30
250,000
Posledné dni 90
4,680,695
Posledné dni 7
Počet prehratí videa
13,712,249
Posledné dni 30
52,856,797
Posledné dni 90
dátum Počet prehratí videa Odhadované zisky
15.06.2021 Tue +4,680,695 $ 1.76K - $ 10.5K
08.06.2021 Tue +5,398,040 $ 2.02K - $ 12.1K
28.05.2021 Fri +3,633,514 $ 1.36K - $ 8.18K
18.05.2021 Tue +5,637,750 $ 2.11K - $ 12.7K
07.05.2021 Fri +6,270,167 $ 2.35K - $ 14.1K
28.04.2021 Wed +9,516,406 $ 3.57K - $ 21.4K
19.04.2021 Mon +8,665,839 $ 3.25K - $ 19.5K
11.04.2021 Sun +9,054,386 $ 3.4K - $ 20.4K
23.03.2021 Tue +3,003,870 $ 1.13K - $ 6.76K
15.03.2021 Mon +1,350,753 $ 506 - $ 3.04K
09.03.2021 Tue +2,801,306 $ 1.05K - $ 6.3K
28.02.2021 Sun +2,353,253 $ 882 - $ 5.29K
19.02.2021 Fri +2,967,702 $ 1.11K - $ 6.68K
09.02.2021 Tue +3,359,504 $ 1.26K - $ 7.56K